Kontakt

Antex II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Dolna 1/2
22-680 Lubycza Królewska
woj. lubelskie
Prezes Zarządu Antex II Sp. z o.o.
Michał Hudaszek
tel. kom. 609 731 030
email: mhudaszek@antex.org.pl
Wiceprezes Zarządu Antex II Sp. z o.o.
Kamil Hudaszek
tel. kom. 508 277 811
email: khudaszek@antex.org.pl
Oddział:
Antex II Biuro Rzeszów ul. Krakowska 156
35-111 Rzeszów
tel: 530 712 606
email: biurorzeszow@antex.org.pl
Dział inwestycji
tel. 84 888 00 66
tel. +48 66 17 828 wew. 107
email: inwestycje@antex.org.pl
Joanna Kołakowska
email: jkolakowska@antex.org.pl
Urszula Białek
email: ubialek@antex.org.pl
Ewa Cetnarowicz
email: ecetnariwicz@antex.org.pl
Piotr Gozdek
email: pgozdek@antex.org.pl
Dział transportu
Bartłomiej Swatek
tel. kom. 508 277 765
email: bswatek@antex.org.pl
Kierownik d/s obsługi maszyn budowlanych i środków transportu:
Andrzej Kawa
tel. kom. 508 277 818
email: akawa@antex.org.pl
Księgowość
kom. 510 146 654
tel. 84 66 17 828 wew. 101
Główna księgowa:
Beata Antoniak
email: ksiegowosc@antex.org.pl
Księgowa:
Ilona Kudyba
email: ikudyba@antex.org.pl

 

Kadry
Beata Pisarczyk
tel. kom. 535 985 013
email: kadry@antex.org.pl
Krzysztof Nawrocki
tel. kom. 510 146 629
email: knawrocki@antex.org.pl

 

Rozliczenia
Łukasz Swatek
tel. kom. 509 920 732
email: lswatek@antex.org.pl

 

Paliwa
Ewelina Hasiak
tel. kom. 530 711 180
email: paliwa@antex.org.pl
Antex Spółka Jawna Janina Hudaszek Antoni Hudaszek
ul. Dolna 1/2
22-680 Lubycza Królewska
woj. lubelskie
Sklep Lubycza Królewska
tel. 84 66 17 828 wew. 105
kom. 504 53 950
 Kierownik sklepu:
Janina Hudaszek
tel. 605 334 985
email: jhudaszek@antex.org.pl
Skład materiałów budowlanych
Skład węgla
ul. Leśna 7, 22-680 Lubycza Królewska
woj. lubelskie
tel. kom. 508 277 789

Enter your keyword